A tejtermék-helyettesítő ToTu termékeket egyre többen ismerik. A tejfehérje-allergiások, laktóz-érzékenyek kiválóan helyettesíthetik velük a túrót, sajtkrémet, tortakrémet, tejfölt, tejet, sőt a kávés tejes italt és az eperjoghurtot is. A nagy kánikula idején a nyári hónapokban azonban mindenki leginkább a hűsítő fagylaltokra vágyik.
A ToTu közösségi oldalára éppen ezért hétről-hétre egyre több tej-, glutén- és cukormentes jéghideg nyalánkság receptje kerül fel. Így közöttük a kávé, vanília, fahéj, sőt a legkülönlegesebb ízek szerelmesei is megtalálják kedvenceiket!
Azonban azoknak, akik nem akarnak otthon az édesség elkészítésével foglalkozni, szintén tudunk megoldást javasolni. Egyre több cukrászda készít tejmentes „tejes fagylaltokat” a ToTu, azaz a tojásfehérje segítségével.
A Csepel-szigeten szinte mindenki számára egy kerékpártúrával megközelíthető egy Belina kézműves fagylaltozó.
Így egy kis testmozgást követően akár a Dunasoron egy igazán nyugodt környezetben is bárki megkóstolhatja élete első, ezt követően pedig bizton sokadik ToTu-s fagyiját!
Elérhetőség:

CAPRIOVUS Kft.
Cím: 2317 Szigetcsép, Dunasor 073/72 hrsz.
Telefon: 24/513-660; 24/513-661;
Rendelésfelvétel, kereskedelmi információk:
Telefon: 24/418-296; 24/418-297; 24/418-298;
Mobil: 20/373-8528;
Mintabolt:
Cím: 1147 Budapest, Telepes utca 51.
Nyitvatartás: H-Cs: 8.00 – 15.30;
P: 8.00 – 14.00;
Sz,V: Zárva
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Honlap: www.capriovus.eu
Kövessen minket, és további agrárgazdasági híreinket: www.facebook.com/AgrarvilagMagazin